Kasomat

Jedną z raczej niebanalnych firm w branży pożyczkowej jest bez wątpienia Kasomat.pl. Kasomat należy do tych firm, które unaoczniają, że można uzyskać dobrą pozycję na rynku bez wydatków reklamowych, tylko dzięki zachęcającej ofercie – przedstawianą firmę odnalazłem przypadkowo, w czasie poszukiwań ofert błyskawicznych pożyczek oferowanych przez internet i nadmienię od razu, że jej oferta korzystnie mnie zaskoczyła.

telefony-technologia

Kasomat.pl unikalną ofertę stworzył dla klientów w wieku 20 – 30 lat, co jest precedensem na rynku. Oferta firmy przygotowana jest nadzwyczaj prosto, ponieważ kredyt można dostać w pełni zdalnie, wystarczy mieć dowód tożsamości, telefon komórkowy i dostęp do internetu – kredyty z Kasomatu są w pełni zdalne, wysokość kredytu nie może przekroczyć 250 zł, a max. okres spłaty to 28 dni, (choć rzecz jasna można oddać cały kredyt przed czasem, nie ponosząc dodatkowych kosztów).

Sprawdziłem sposób, w jaki trzeba postępować, żeby dostać kredyt: okazało się, ze cała procedura jest niezwykle łatwa i w 100% możliwa do wykonania przez internet. Kasomat świetnie radzi sobie również z rozsławianiem swojej marki, wykorzystując witryny społecznościowe i prezentując przejrzystą stronę domową – witryna firmy przewyższa atrakcyjnością niejedną stronę bardziej popularnej czy bogatszej firmy.

Kasomat należy do liderów zdalnych pożyczek, a przy tym odróżnia się przejrzystą, przemyślaną i rzetelną ofertą. Według mnie firmę można całkiem szczerze polecić młodym klientom, którzy chcą szybkiej pożyczki w nieznacznej kwocie na niespełna miesiąc. Namawiam jednak, by przed podpisaniem kredytu dokładnie przewertować jego warunki, by później uniknąć rozczarowania.